Městský dvorek v zimě Klein Karel

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 84 x 75 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Karel Klein Narodil se 26. prosince 1932 ve Zlonici (Kladno). Český malíř, grafik, pedagog. Zastoupen: Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:17236