Mikuláš s laní Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty : 24,5 x 14 cm, nerámováno, malba poškozena
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky:10261
2 500 Kč 24. 6. 2020 20:42:52