Milenci 1 Kulhánek Oldřich
POPIS: Litografie, rozměr listu: 40 x 30 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 000 Kč |
Číslo položky:11790