Milenci Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 87 x 55 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:6436
600 Kč 9. 6. 2018 22:32:28
500 Kč 26. 4. 2018 21:13:54