Milenci pod rozkvetlým stromem Kvíčala Čeněk

POPIS: Olej na malířské lepence, rozměry : 24,5 x 28,5 cm, datováno 1917
O AUTOROVI: Narodil se 12. 4. 1890 v Praze a zemřel 19. 2. 1956 tamtéž. Malíř V letech 1908-1909 navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera a od roku 1909 studoval u profesorů B. Roubalíka... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 12. 4. 1890 v Praze a zemřel 19. 2. 1956 tamtéž. Malíř V letech 1908-1909 navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera a od roku 1909 studoval u profesorů B. Roubalíka a V. Bukovce a na grafické speciálce u M. Švabinského na AVU v Praze.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:10531