Mladý muž s kolárkem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměr 60,5 x 49 cm
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:14352
2 000 Kč 11. 12. 2021 19:28:48