Mlýnské doly v Tatrách Schadt Karel
POPIS: Olej na lepence, rozměr 25,5 x 33 cm Signatura tužkou je současně téměř setřena. Rám poškozený.
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 700 Kč |
Číslo položky:6450
700 Kč | 14. 6. 2018 20:12:34 | |
600 Kč | 14. 6. 2018 11:03:14 | |