Modlitba novicky Svoboda Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 84,5 x 74, signováno vpravo dole Jos. Svoboda 34
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 5 500 Kč |
Číslo položky:6432