Modrá kytice Filipkiewicz Mieczysław

POPIS: Olej na lepence, rozměr 49,5 x 34,5 cm, zaskleno, poškození v malbě.
O AUTOROVI: Datum narození: 10. června 1891 Úmrtí: 29. července 1951, Krakov, Polsko
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19879
Žádné příhozy