Modré zátiší s květinami Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 70 x 50 c, oboustranná malba, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:14243
1 500 Kč 25. 1. 2022 19:30:01