Mokřad - velký formát
Mokřad - velký formát
Mokřad - velký formát
Mokřad - velký formát
Mokřad - velký formát
Mokřad - velký formát
+ 1

Mokřad - velký formát Predil V.A.

POPIS: Olej na plátně, rozměr 74 x 116,5 cm, kvalitní zlacený rám
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Číslo položky:14875