Mokřad - velký formát Predil V.A.
POPIS: Olej na plátně, rozměr 74 x 116,5 cm, kvalitní zlacený rám
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 22 000 Kč |
Číslo položky:14875