Mondénní dáma s kožešinou Vácha Fernand
POPIS: Pastel na papíru, rozměry: 57 x 51cm. Zaskleno, signováno parafou. Vzadu datováno 1937
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:12042