Moře Špitník (Špitálník) Ladislav J.
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 50,5 x 70 cm, z cest po Dubrovníku, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:8816
1 900 Kč | 12. 9. 2019 20:52:36 | |
1 800 Kč | 1. 7. 2019 21:27:37 | |