Moře Šourek František

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: Šourek František - Narozen roku 1904 v Prostějově. Malíř krajin ve Velkém Oseku u Kolína.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky:12494