Moře a řeka
Moře a řeka
Moře a řeka
Moře a řeka
Moře a řeka
Moře a řeka
Moře a řeka
+ 2

Moře a řeka Glier Karl

POPIS: 2X olej na sololitu, rozměry 65 x 75 a 75 x 65 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:9039