Moře u Dubrovníku Strýhal Otakar

POPIS: Olej na překližce, rozměr 16 x 52 cm, malba mírně poškozena
O AUTOROVI: Český malíř narozen 21.10.1914 v Plzni. Vzdělával se soukromě u malířů Vincence Beneše, Ludvíka Kuby a Jana Slavíčka. Působil v Plzni, kde vystavoval se Sdružením západočeských... zobrazit více >
O AUTOROVI: Český malíř narozen 21.10.1914 v Plzni. Vzdělával se soukromě u malířů Vincence Beneše, Ludvíka Kuby a Jana Slavíčka. Působil v Plzni, kde vystavoval se Sdružením západočeských výtvarných umělců., jehož členem byl od r. 1942 a ve 2. polovině 40. let i jednatelem. Samostatně vystavoval např. v r. 1966 v Indianě (USA), v r. 1975 v Mýtě u Rokycan, v r. 1976 ve Starém Plzenci a v r. 1986 v Příbrami.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:10149