Mořský horizont Neumann Emanuel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 40 x 57,5, signováno vpravo dole Emi Neuman
O AUTOROVI: Narodil se 1873 v Kosmonosích a zemřel 1932 v Praze.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:5396
1 800 Kč 14. 9. 2017 20:46:37