Mořský příboj - velký formát Hanzen Alexej Vasiljevič
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 125.5 x 105,5 cm, nerámováno. Pravost posoudil srbský kunsthistorik Nikola Kusovac a Mirjana Maricevic - kurátorka Maricevic Fine Art a Tretyakovské galerie.
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
Aktuální cena: | 190 000 Kč |
Číslo položky:10293