Most přes potok Monogramista

POPIS: Olej na plátně, rozměr 58 x 49, signováno monogramem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 300 Kč
Číslo položky:5319
6 300 Kč 18. 8. 2017 08:14:26
3 000 Kč 15. 8. 2017 11:45:46