Most přes potok Monogramista
POPIS: Olej na plátně, rozměr 58 x 49, signováno monogramem
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 300 Kč |
Číslo položky:5319
6 300 Kč | 18. 8. 2017 08:14:26 | |
3 000 Kč | 15. 8. 2017 11:45:46 | |