Most přes řeku Klápště Jaroslav
POPIS: Olej na dřevě , rozměry : 43.5 x 37 cm nerámováno. Deska mírně prohnutá. V šedesátých letech věnováno majiteli malířem. Kvalitní malba odkazující na vliv Emila Filly.
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 19 000 Kč |
Číslo položky:8002