Most ve městě Moravec Alois
POPIS: Olej na plátně, rozměry malby: 59 x 79 cm .Datováno 1927.
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 26 000 Kč |
Číslo položky:14024