Most ve městě Kuba Ludvík - označeno

POPIS: Olej na plátně, fixováno na kartonu, rozměry: 32 x 42,5 cm
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky:15065