Motiv s Vysočiny Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 47 x 60,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:15044
1 500 Kč 17. 5. 2022 22:36:29