Motiv z Hlubockého zámku Spallek F.

POPIS: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr 42 x 66,5 cm, malba poškozena
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky:16112