Motivy z Prodané nevěsty - Pandanty
+ 2

Motivy z Prodané nevěsty - Pandanty Nesignováno .

POPIS: Oleje na plátně, rozměry : 75 x 50 cm. Jeden rám nepůvodní, poškozen
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky:12808