Motýl Jiřincová Ludmila
POPIS: Litografie 2/50 - sign. PD L. Jiřincová 70. rozměry ve výřezu pasparty: 30 x 38 cm.
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:18008