Mrazivý den - Rusko Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, signováno na zadní straně, 25 x 36 cm. Na rubu přípis azbukou a signatura. Zdařilá dynamická pastozní malba. Pravděpodobně Ruského autora.
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:7744
2 000 Kč 26. 2. 2019 20:53:47