Mrazivý den - Rusko Autor nezjištěn
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, signováno na zadní straně, 25 x 36 cm. Na rubu přípis azbukou a signatura. Zdařilá dynamická pastozní malba. Pravděpodobně Ruského autora.
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:7744
2 000 Kč | 26. 2. 2019 20:53:47 | |