Muškáty Summer S.W.

POPIS: Akvarel, rozměry: 64 x 44,5cm, volný list, poškozeno
O AUTOROVI: Malíř - Sudetty
O AUTOROVI: Malíř - Sudetty
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:12585