Můstek na Zlatém potoce
Můstek na Zlatém potoce
Můstek na Zlatém potoce
Můstek na Zlatém potoce
Můstek na Zlatém potoce
Můstek na Zlatém potoce
+ 1

Můstek na Zlatém potoce Sahula Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 80 cm
O AUTOROVI: 8. února 1918, Ústí nad Orlicí – 31. prosince 2006, Prachatice) byl český akademický malíř a grafik, pedagog, čestný občan města Prachatice Dílo Josefa Sahuly spadá mezi... zobrazit více >
O AUTOROVI: 8. února 1918, Ústí nad Orlicí – 31. prosince 2006, Prachatice) byl český akademický malíř a grafik, pedagog, čestný občan města Prachatice Dílo Josefa Sahuly spadá mezi realismus ovlivněný impresionismem-.Ve své tvorbě byl ovlivněn dílem Oldřicha Blažíčka. Sahulova tvorba je zastoupena ve sbírkách Ministerstva kultury ČR, jihočeských galeriích , v soukromých sbírkách doma i v zahraničí. Tvořil na Šumavě, Pošumaví, Prachaticích, podnikal studijní cesty do Rakouska, Maďarska, Itálie, Bulharsku, Izraeli, Jugoslávii a Německu. Tvořil olejomalby, volnou a užitou grafiku, litografie, kresby, akvarely.
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky:16281