Můstek přes potok Autor nezjištěn

POPIS: Kresba tužkou, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, zaskleno, mírně poškozeno, signováno nečitelně vpravo dole
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:5521
1 200 Kč 2. 11. 2017 00:33:09