Muž čtoucí ženě Nesignováno .

POPIS: Olej na dřevě, rozměr 24 x 17,5 cm
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:9547
800 Kč 11. 2. 2020 13:33:23