Muž s deštníkem Medr J.

POPIS: Olej na plátně, rozměry:35,5 x 22,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Malíř
O AUTOROVI: Malíř
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:12018