Muž s deštníkem Medr J.
POPIS: Olej na plátně, rozměry:35,5 x 22,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:12018