Muž s přilbou Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, rozměry: 90 x 71,5 cm, včetně rámu: 106 x 88 cm . Barokní dílo okolo roku 1750
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 65 000 Kč
Číslo položky:15300