Muž se dvěma dětmi Georg Friedrich Bischoff - napodobitel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 36 x 30 cm, nesignováno
O AUTOROVI: 1819–1873 - Německo
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:11409