Muž se slepicí Číla Otakar - okruh

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50,5 x 36 cm, malba i rám poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:19861
5 000 Kč 8. 4. 2024 10:31:26