Muž v hnědém kabátě Nečitelně signováno
POPIS: Akvarel na slonové kosti, ovál, rozměry s rámem : 7 x 5 cm / rozměry miniatury : 5 x 4 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 900 Kč |
Číslo položky:10285
1 900 Kč | 6. 4. 2020 18:20:26 | |
1 800 Kč | 19. 2. 2020 16:49:07 | |