Muž v taláru Wiesner Adolf
POPIS: Olej na plátně - 98 x 80 - Datováno 1926
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:5922
1 000 Kč | 21. 2. 2018 18:57:18 | |