Muž v turbanu Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 61 x 46 cm
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:14681
600 Kč 22. 3. 2022 21:30:48