Muž v turbanu Nesignováno .
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 21 x 19 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
23. 9. 2024 20:34:00
Číslo položky:20237
900 Kč | 18. 9. 2024 14:02:42 | |
800 Kč | 14. 6. 2024 13:55:45 | |