Muž v turbanu Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 21 x 19 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
S příhozem

23. 9. 2024 20:34:00
Číslo položky:20237
900 Kč 18. 9. 2024 14:02:42
800 Kč 14. 6. 2024 13:55:45