Muž z Balkánu Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 50 x 35 cm
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:14012
1 100 Kč 22. 11. 2021 20:51:22
1 000 Kč 17. 11. 2021 18:35:58