Muži s vozíkem Stavinoha Eduard
POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 17,5 x 22 cm, zaskleno, nerámováno
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:7251
1 500 Kč | 4. 12. 2018 10:59:42 | |