Muzikanti Signatura nečitelná

POPIS: Olej na volném plátně podloženo překližkou, rozměr 33 x 26 cm, poškozeno, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18589
Žádné příhozy