Na dvoře Rudolfa II. Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměr 67 x 95 cm, lepenka prohnuta, rám poškozen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:19691