Na Karlově mostě Vaic Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 69 x 99.5 cm.
O AUTOROVI: Josef Vaic Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích. Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval... zobrazit více >
O AUTOROVI: Josef Vaic Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích. Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval olejomalbami a grafikou, zejména lepty v technice vernismou. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18429
Žádné příhozy