Na koňském trhu Kotvald Ferdinand - okruh
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 55 x 71,5 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 900 Kč |
Číslo položky:14174