Na lovu - Velký formát Novotník František

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, malba mírně poškozena, krakeláž
O AUTOROVI: 1870 - ?
O AUTOROVI: 1870 - ?
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:19694